Ali Yağcı Boyu

0
1874

Boy: 1.83 Kilo: 72

Ali Yağcı boyu ne kadar? Televizyon, sinema gibi iletişim araçlarından bir şekilde hayatımıza giren birçok sanatçı var. Kimi zaman bu ünlülerin yaşamlarını merak ediyoruz. Ünlü biyografileri bize bu noktada yardımcı olan yazılar olmaktadır.

Ali Yağcı 1990 yılında Ayvalık’ta doğmuş. Çocukluk yılları Ayvalık Cunda’da geçen 28 yaşındaki genç ünlümüz, mutfağa oldukça meraklı. Çocukluk yıllarından beri dondurma ustalığından restoran işletmeciliğine kadar pek çok noktadan mutfakla ilişiği bulunuyor. Yemek yapmayı çok sevdiğini, hayatını sevdiği şeylerle biçimlendirmek istediğini söylüyor yakışıklı oyuncu. Ayvalık Cunda’da kendi cafesini işletmiş, cafenin mutfağında aşçılık yapan Ali Yağcı; İstanbul Nişantaşı Topağacı’nda da bir cafenin sahibi olduğunu ve ara sıra oraya gidip aşçılık yaptığını da söylüyor. Aynı zamanda Deniz Erdem ile birlikte Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi de almış yakışıklı oyuncumuz.

Ali Yağcı Boyu

Hayatımıza bir şekilde dokunan ve bizlerde merak uyandıran kişilerin fiziksel özellikleri dikkatimizi çeker. Ünlülerin boyları, kiloları, yaşları gibi kimi özellikleri de bu dikkat çekici merak konularından birisidir.  Ali Yağcı boyu da merak konusu olmaktadır. Yakışıklı oyuncumuzun özellikle sosyal medyada manken olduğu iddiaları dolaşınca kendisi bu konuya açıklık getirerek mankenlik geçmişi olmadığını belirtiyor. Ali Yağcı’nın boyu 1.83 metre ve 72 kg. Genç oyuncu kova burcu. Henüz bilinen bir sevgilisi yok.

Ali Yağcı’nın Yer Aldığı Tüm Projeler

Yakışıklılığı ile dikkat çeken 28 yaşındaki genç oyuncunun ekranlarla tanışması Atv’nin sevilen dizilerinden Seviyor Sevmiyor ile gerçekleşti. She Was Pretty isimli bir Güney Kore dizisinden uyarlanarak çekilen dizide; Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı gibi genç isimlerle birlikte çalışan Ali Yağcı, bu dizide Meriç karakterini canlandırdı.

Halihazırda da Star Tv’de yayınlanan Erkenci Kuş adlı dizide Osman karakterini canlandırıyor.

Ali Yağcı’nın Rol Aldığı Reklam Filmleri

  • 2015 GQ Man Of The Year dergisi tanıtım filmi
  • 2015 Nescafe tanıtım filmi
  • 2015 Coca Cola tanıtım filmi
  • 2015 Turkcell tanıtım filmi

Ali Yağcı’nın Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2016 Seviyor Sevmiyor ( Televizyon dizisi- Meriç karakteri)
  • 2016 Umut Apartmanı ( Sinema filmi –Ömer karakteri)
  • 2009 Adını Sen Koy ( Televizyon Dizisi- Kerem karakteri)
  • 2018 Erkenci Kuş ( Televizyon dizisi- Orhan karakteri)