2018 Yılında Boşanan Ünlüler

0
455

Haftaya bir yıl daha bitiyor. Ünlüler dünyasında bu yıl yeni tanışıp mutlu bir beraberliğe adım atanlar kadar boşananlar da magazin gündeminde uzun süre yer aldı. Ünlü haberleri deyince akıllara evlenenlerden ziyade yollarını ayıran isimler geliyor. Peki, 2018 yılında boşanan ünlüler hangileri oldu?

2018 Yılında Boşanan Ünlüler

Futbolcular, siyasetçiler, oyuncular, şarkıcılar, sunucular… Kısacası bu sene her meslek grubundan bir ayrılık haberi geldi diyebiliriz… İşte o isimler…

Şeyma Subaşı – Acun Ilıcalı

2017 yılında evlenen ve Melisa adında bir kızları olan medyatik çift, bu yıl boşanma kararı aldı. İddialara göre, ayrılığın sebebi Acun Ilıcalı’nın eşini kıskanması…

2018 Yılında Boşanan ÜnlülerHande Ataizi – Benjamin Harvey

2012 yılında Amerikalı gazeteci Benjamin Harvey’le evlenen ünlü oyuncu ve sunucu Hande Ataizi 2018’de boşanan ünlülerden oldu. Çiftin Leo adında bir oğulları var.

Demet Akalın – Okan Kurt

2012 yılında gösterişli bir düğünle evlenen ünlü çift, bu yıl çiftin kötüye giden maddi durumları sebebiyle boşandı. Hira adında bir kızları var.

İstem Atilla – Burak Yılmaz

2009’da ilişki yaşadıkları sırada aldatılma şüphesiyle ayrılıp, 2014 yılında evlenen futbolcu Burak Yılmaz ile eşi, 2018 yılında İstem hanımın şiddet görmesi sebebiyle boşanmıştır.

Belçim Bilgin – Yılmaz Erdoğan

2006 yılında evlenen çiftin uzun süredir ayrı yaşadığı biliniyordu. Rodin adında bir oğulları olan ve aralarında 18 yaş fark olan çift, bu yıl boşandı.

Emina Jahovic – Mustafa Sandal

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, 2008 yılında Sırp asıllı şarkıcı Emina Sandal ile evlenmişti. Çiftin, Yavuz ve Yaman adında iki oğlu var. Geçimsizlik nedeniyle anlaşmalı boşanan ünlü çift, bir süredir ayrı evlerde yaşıyordu. Çocukların velayeti annelerinde kaldı. Sandal çifti evlilikleri süresince, birlikte jüri üyeliği yapmış, reklamlarda oynamış ve düet albüm yapmıştır.

Ece Yosmaoğlu – Ozan Doğulu

2007 yılında evlenen, 3 kız çocuğu sahibi ünlü çift geçtiğimiz aylarda Ozan Doğulu’nun eşini aldatması sebebiyle tek celsede boşandı.

Gonca Vuslateri – Burak Ertoğan

2015 yılında yurt dışında dünya evine giren sevilen oyuncu Gonca Vuslateri’nin evliliği bir süredir sallantıdaydı. Önce evlerini ayıran çift Nisan ayında boşandı.

2018 yılında boşanan ünlüler: Kalben&İnan İncesaraç, Eda Gök&Emrah Albayrak, Etkin&Tugay Kerimoğlu, Işıl&Burak Sergen, Tuba Ünsal&Mirgün Cabas, Bircan&Şenol İpek…