2019 Met Galaya Damga Vuran İsimler

0
505

Met Gala 2019 ödül töreni gecesine imza atan isimler hangileri oldu? Metropolitan Sanat Müzesi Gala Gecesi’nde şıklığı, zerafeti ve ilginç tasarımıyla öne çıkan ünlüleri araştırdık. Hollywood ünlülerini de kapsayan çok seçkin bir davetli listesiyle gerçekleşen törenin bu yılki teması “aşırılık” oldu. Abartma sanatından yararlanan çılgın ünlüler bakalım bu büyük davette neler giymiş ve hangi isimler geceye damga vurmuş? Ünlü biyografileri içeriklerimizi okumayı da unutmayın, iyi eğlenceler!

Lady Gaga

met gala 2019Dünyanın en çılgın şarkıcılarından Lady Gaga, yakın arkadaşı Brandon Maxwell’in tasarımlarıyla 2019 Met Galaya tabii ki damga vurdu. Fuşya ve siyah renk olmak üzere 4 farklı kostümle sahneye çıktı. Konsepte oldukça uygundu. Sıradışı ve avangarde elbiselerini ilginç aksesuarlarıyla tamamladı.

Cara Delevingne

met gala 2019Ünlü top model, düzgün fiziğine güvendi ve Met Gala 2019 gecesinde adından söz ettirdi. Dior Couture tasarımlı bu kıyafeti konsepte oldukça uygundu. Başındaki eğlenceli taçtan, çizgili şeffaf kostümüne, apartman topuklularından bastonuna kadar bir şekerleme kılığında geldi geceye.

Kylie Jenner & Kendall Jenner

met gala 2019Sosyetik kardeş Kylie ile top model ablası Kendall Jenner, Met Gala 2019 gecesine damga vuran diğer isimlerdi. Versace imzalı elbiseleri göz doldurdu. Turuncu ve lila renklerini tercih ederek bolca tüy kullanılan bu kostümler onlara bir show girl havası verdi.

Gigi Hadid

met gala 2019Micheal Kors tasarımıyla galaya gelen model Gigi Hadid, beyaz gümüş renkli kedi kostümüne benzeyen bu kıyafetle oldukça sıradışıydı.

Hailey Baldwin

O artık Justin Bieber’ın eşi! Ünlü model sıradışı konseptine uymasa da derin dekolteli bu pembe Alexander Wang elbisenin içinde melek gibiydi.

Emily Ratajkowski

Güzel modelin tercihi Dundas markası oldu. Çok seksi ve dekolteli bir elbise giydi Met Gala’da. Göğüs bölümünden kulaklarına kadar uzanan boncuk işlemeli detay ve melek kanadı tasarımlı aksesuarı ile eteği baş döndürüyor.

Celine Dion

Başındaki dev aksesuar çok zarif duruyordu. Gümüş simli dekolteli elbisesi de öyle. 10 kiloluk bu tasarımı muhteşem taşıyan ünlü şarkıcıyı tebrik ediyoruz.

Cardi B

Met Gala 2019 gecesinde sayamadığımız pek çok isim de var. Jennifer Lopez gibi… Son olarak göze çarpan bir diğer isme yani şarkıcı Cardi B’ye geçiyoruz. Bordo renkli kıyafetinin kuyruğu tam 3 metreydi. 30 bin tüy içeren elbisesini pek çok kişi taşımakta zorlandı. 2019 Met Gala’ya damga vuran isimlerde bizden bu kadar… Yorumlarınızı bırakabilirsiniz…