Anne Olmayan Ünlü Kadınlar

0
624

Ünlüler dünyasının altını üstüne getirdik ve hayatı boyunca hiç çocuk sahibi olmayan ünlüleri araştırdık. İçlerinde çok ama çok şaşıracağınız isimlerin olduğu listemiz haberimizin devamında yer alıyor. İşte, hiç anne olmayan ünlü kadınlar ve bunun gerekçeleri…

Gülse Birsel

Anne olmaya uygun biri olmadığını dile getiren Birsel, eski eşi gazeteci Murat Birsel’le bu konuda karar birliğine varmış. Hatta babasının da bu kararını desteklediğini söyleyerek herkesi şaşırtmıştı.

Demet Evgar

40’lı yaşlara yaklaşan ünlü oyuncu Demet Evgar da hayatı boyunca anneliği tatmayan ünlü kadınlardan… Anne olmayan ünlü kadınlar arasında yer alan ünlü oyuncunun çocuk sahibi olma gibi bir planı yok.

Şebnem Ferah

Rock star Şebnem Ferah, sahnede dev bir isim. Özel hayatında annelik duygusunu tadamadı. 50 yaşına merdiven dayayan güzel şarkıcı daha önce hiç evlenmedi. Çocuk sorularına tepkili bir yanıt vermişti.

Meltem Cumbul

Yaşını alan ünlülerimizden Meltem Cumbul da oyunculuk kariyerinde kalabalıklar arasındayken, özel hayatında annelikten mahrum kaldı. Çocuk sahibi olmayı düşündürecek birinin hayatına girmediğini söylemişti güzel oyuncu.

Candan Erçetin

Başarılı sanatçı da hayatının hiçbir döneminde anne olmayı düşünmeyenlerden. Emek ve zaman harcamak gerektiğini dile getiriyor ve anne olmanın hayatı engellediğine inanıyor.

Nebahat Çehre

Usta oyuncu, prensip olarak çocuk yapmadığını dile getirmişti. Anne olmayan ünlü kadınlar dan biri. Çocukluğunda çok mutlu olmadığından dolayı böyle düşündüğünü ifade ediyor.

Özlem Tekin

İki kez evlenen, ancak çocuk sahibi olmayan ünlü şarkıcı da halinden memnun görünüyor. Çocuk özlemi çekmeyen Tekin, yeğenleriyle meşgul oluyormuş.

Müjde Ar

Anne Olmayan Ünlü KadınlarTürk Sinemasının önemli oyuncularından Müjde Ar, çocuk yapmanın şart olmadığını dile getirmiş. Anne olmadığı için hiç pişman değilmiş. Hatta bunun evliliğin büyüsünü bozduğuna inanıyor.

Emel Sayın

Anne Olmayan Ünlü KadınlarUsta sanatçı Emel Sayın da bir anne değil. 4 evliliğe rağmen hiç çocuğu yok. Kariyer hedefi ve zamansızlıktan anne olmamış.

Nehir Erdoğan

Anne Olmayan Ünlü KadınlarAnneliğin illa ki biyolojik olması gerektiğine inanmıyor güzel oyuncu. Ona göre doğurmadan da anne olunabilir. Bütün çocuklar bizim diyor…

Fatma Girik

Anne Olmayan Ünlü KadınlarTürk Sinemasının efsane kadın oyuncularından usta sanatçı da anne olmadı. İşinden dolayı anneliği hep ikinci plana atmış…