En İyi Ryan Gosling Filmleri – Top 10

0
706

En iyi Ryan Gosling filmleri hangileri? Ünlü aktör ve aktrislerin rol aldığı en başarılı yapımlar araştırmamızda bu kez Kanadalı ödüllü aktör Ryan Gosling’in filmografisi sizlerle… Mutlaka izlenmesi gereken en iyi filmleri bakalım hangileri?

The Believer

Henry Bean’in yönettiği 2001 yapımı The Believer, En iyi Ryan Gosling filmleri arasında geçiyor. Bir gazeteci tarafından keşfedilen Danny Balint’in gerçek hikayesini anlatıyor.

Murder by Numbers

2002 yapımı filmde yakışıklı oyuncuya Sandra Bullock gibi ödüllü bir isim eşlik ediyor. Zekice işlenen cinayetler ve bir dedektifin heyecan dolu hikayeleri anlatılıyor.

The Notebook

Nick Cassavetes yönetmenliğinde çekilen 2004 yapımı film, ülkemizde çok izlenen yabancı filmlerden biriydi. Rachel McAdams filmin diğer baş rolü. Muhteşem bir aşk filmi arayanlara tavsiyemizdir…

Blue Valentine

Dean ve Cindy’nin tutkulu aşkı karşısında büyülenecek, yıllar geçtikçe değişim gösteren bu ilişkinin tüm detaylarında kaybolacaksınız…

Drive

Filmin yönetmeni Cannes’da en iyi yönetmen ödülünü aldı. Ryan Gosling filmleri arasında top 10’a girebilecek Drive, suça ve melankoliye batmış bir şoförün sıradışı hayatını yansıtıyor.

Song to Song

Ryan Gosling FilmleriNatalie Portman gibi tanıdık bir oyuncunun da kadrosunda yer aldığı film, iki ayrı aşk üçgenini ele alıyor. Tutku, saplantı, ihanet gibi temalar işleniyor filmde.

La La Land

Ryan Gosling Filmleri2016’da vizyona giren Aşıklar Şehri, ülkemizde de en iyi Ryan Gosling filmleri içerisinde yerini aldı ve unutulmaz oldu. Emma Stone’la bir bütün olan Ryan Gosling’in bu muhteşem müzikali Hollywood aşıkları ve dünyadaki tüm aşıklara özeldi…

The Nice Guys

2016 yılında Shane Black yönetmenliğinde çekilen film, 1970’lerin Los Angeles’ında geçiyor. Russell Crowe da kadroda. Polisiye komedi türü sevenlere güzel bir alternatif.

Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı

Devam filmi gelen bu yapım da aktörün oldukça ilgi gören başarılarından biri oldu.

Zirveye Giden Yol

Yine müthiş bir Gosling filmi Zirveye Giden Yol…