Hangi Ünlülerin Evliliği İhanet Yüzünden Bitti?

0
457

Kimileri uzun yıllar herkese örnek çift oldu, kimilerinin evliliği çok kısa sürdü. Peki, hangi ünlülerin evliliği ihanet yüzünden bitti? Ünlü haberleri içeriklerimizde bu kez aileleri kötü bir şekilde dağılan ünlüleri bir araya getirdik. Başlıklarda yer almayan ancak evliliği üçüncü bir kişi yüzünden biten diğer eski çiftler;

Ebru Şallı ve Harun Tan, Songül Öden ve Canberk Uçucu, Neco ve Oya Germen, Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran, Sibel Can ve Hakan Ural, Hülya Avşar ve Tanju Çolak, Kutsi ve Sinem Bayraktutar çiftleriydi… Hangi ünlülerin evliliği ihanet yüzünden bitti dosyamızdaki diğer ünlü isimler…

Hangi Ünlülerin Evliliği İhanet Yüzünden BittiTamer Karadağlı & Arzu Balkan

Gönül isminde bir kızları olan Tamer Karadağlı ile Arzu Balkan, ünlü oyuncu çiftlerdendi. Karadağlı’nın Arzu Balkan’la evli olduğu dönemde adı Deniz Akkaya ile aşk dedikodularına karışmış, ikilinin arası açılmıştı. Karadağlı’nın, Akkaya ile İstanbul’dan Ankara’ya yataklı trenle seyahat ettiği duyulmuştu. Durumu kurtarmak isteyen Tamer Karadağlı, iki kadını yemekte bir araya getirmiş ve kameralara poz vererek ‘sadece arkadaşız’ mesajı vermişti. Balkan ile Karadağlı, bir başka aldatma skandalı sebebiyle 2007 yılında boşandı.

Hülya Avşar & Kaya Çilingiroğlu

Zehra adında bir kızları olan Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun evliliği de ihanet yüzünden bitmişti. Eşini Feraye Tanyolaç ile aldatan Çilingiroğlu, gizli aşkını magazincilere kendi ağzıyla itiraf ederek ifşa olmuştu. Çilingiroğlu, daha sonra da Feraye Tanyolaç ile evlendi ancak yine boşanan ünlüler arasına katıldı.

Esra Akkaya & Kudret Sabancı

Ünlü yönetmen Kudret Sabancı, bir dönemin popüler dizisi “Aliye” de başrol oynayan Sanem Çelik ile yasak bir aşk yaşamıştı. O dönem magazin gündemine bomba gibi düşen ihaneti duyan eşi oyuncu Esra Akkaya, Sabancı’dan hemen boşandı.

Caner Erkin & Asena Atalay

Futbolcu Caner Erkin’in eşi Asena Atalay, bir alışveriş merkezinde şarkıcı Berkay ile samimi bir şekilde görüntülenmişti. İkili daha sonra Londra’da el ele görülmüştü. Bir oğulları olan çift kısa süre içinde boşandı. Caner Erkin, şu anda oyuncu Şükran Ovalı ile evli.

Demet Şener & İbrahim Kutluay

Bir dönem şarkıcı Demet Akalın’la nikah masasına oturmaya hazırlanan, ancak son anda Akalın’dan ayrılan basketbolcu İbrahim Kutluay, manken Demet Şener ile evlenerek herkesi şaşırtmıştı. İki çocukları olan Şener ve Kutluay çifti, yıllar sonra Şener’in aldatıldığını açıklamasının üzerine boşandı.

Mustafa Ceceli & Sinem Gedik

Bir oğulları olan Mustafa ve Sinem Ceceli, 9 yıllık evliliklerini ihanet yüzünden bitirmişti. Eşini Selin İmer ile aldatan Mustafa Ceceli, kısa süre içinde sevgilisi ile evlendi.

Birce Akalay & Sarp Levendoğlu

3 yıl evli kalan ancak aldatma sebebiyle boşanan ünlü çiftlerden sonuncusu Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu olmuştu. Ünlü tiyatrocu Derya ve Ferhan Şensoy’un kızları Derya Şensoy ile Akalay’ı aldatan Sarp Levendoğlu, bu haberi önce yalanlamıştı. İhanet sebebiyle ünlü çift boşanmıştı…