Harbiye Açık Hava Eylül Konserleri

0
722

Harbiye Açık Hava Eylül konserleri 2019 takvimi ile sizlerleyiz… Ünlü haberleri ve ünlü biyografilerimize biraz ara veriyor ve müzik severlerin ilgisini bir hayli çekecek olan dopdolu bir konser programıyla sizleri bilgilendirmek istiyoruz… Kerki Solfej organizasyonuyla gerçekleşen yaz konserleri sonbaharda da devam ediyor. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’na davetlisiniz! İstanbul’un en nadide konser salonlarından biri olan Harbiye açık havaya yazın olduğu gibi sonbaharda da birbirinden ünlü isimler geliyor.

1-2 Eylül

Harbiye Açık Hava Eylül konserleriPop müziğin güçlü seslerinden Sertab Erener, 1 Eylül akşamı Harbiye’de sevenleriyle buluşacak. Biletler 120 TL – 1.000 TL arasında değişiyor. Paraf sponsorluğundaki 2 Eylül konserinde sahne alacak isimler Muazzez Ersoy ve Kutsi.

3-4 Eylül

Demet Akalın, muhteşem sahne şovları ve sevilen şarkılarıyla 3 Eylül’de sahnede. Biletler 100 liradan 750 liraya kadar değişiyor. Ertesi akşam bu kez sahnedeki isim Oğuzhan Koç.

5-6 Eylül

Kibariye ve Halil Sezai’yi bir araya getiren etkinlik 5 Eylül’de kaçmaz. 6 Eylül’de ise Muazzez Abacı ve Mustafa Keser ile Türk sanat müziğine ve halk müziğinin esintilerine doyamayacaksınız…

7-9 Eylül

Harbiye Açık Hava Eylül konserleriPopun önemli isimlerinden Yıldız Tilbe 7 Eylül’de sevenleriyle buluşacak. 9 Eylül gecesi Hem Cengiz Kurtoğlu hem de Ümit Besen geceye damga vuracak.

8-10 Eylül

Süperstar Ajda Pekkan, Harbiye Açık Hava Eylül Konserleri takviminde 2 gece sahne alacak. 120 – 1.000 TL arası fiyatlar değişiyor.

11-13 Eylül

Arabesk-pop tarzının en güçlü seslerinden Ebru Gündeş, 11 Eylül’de Harbiye’ye damga vuracak… 13 Eylül’de ise sahne Candan Erçetin’in…

14-15 Eylül

Önce Cem Adrian, bir gece sonra tekrar Ebru Gündeş Harbiye sahnesine çıkacak. Ebru Gündeş konseri 192 TL’den 416 TL’ye varan fiyatlardan dinlenebilecek.

20-21-23-24-26-27

Harbiye Açık Hava Eylül konserleriMaalesef biletler tükendi. Tarkan, bu Eylül’de tam 6 akşam birden sahne alacak. Fiyatlar dudak uçuklatıcı…

29-30 Eylül

Harbiye Açık Hava Eylül konserleriKerki Solfej organizasyonu ile Harbiye’de Eylül ayında tam 2 gece üst üste sahne alacak isim Sıla. Pop müziğin başarılı kadın vokali Sıla, 29 ve 30 Eylül akşamları sahne alacak. Bilet fiyatları 100 TL’den 333 TL’ye kadar değişiyor…