La Casa De Papel Türkiye’ye Uyarlanırsa

0
329

Emmy Ödüllü La Casa de Papel dizisi İspanya’da esti geçti, ancak ülkemizde de yankı bulan dizilerden biri oldu. Polisiye konusu ve müthiş oyunculuklarla şu an dünyaca popüler bir tv yapımı diyebiliriz. Hiç düşündünüz mü bilemiyoruz, eğer bu dizi Türkiye’de çekilseydi hangi oyuncular dizideki hangi karakterleri canlandırırdı? Biz düşündük ve işte bu keyifli paylaşım ortaya çıktı…

Alpay Prieto – Hikmet Karaman

Hikmet Karaman aslında bir oyuncu değil. Ünlü bir teknik direktör. Ancak fotoğraflara baktığınızda siz de Albay Prieto karakterine ne kadar benzediğini fark edeceksiniz.

Tokio – Nesrin Cavadzade

Tokyo, hem asi hem çekici hem de azılı bir hırsız. Bu tip uçuk karakterleri canlandırma konusunda ülkemizdeki en iyi kadın oyuncularından biri de gördüğünüz gibi Nesrin Cavadzade’den başkası değil.

El Profesor – Alp Korkmaz

La Casa De PapelYıllardır Arka Sokaklar’da suçluları kovalayan yerli ve milli polis karakterimiz Alp Korkmaz ise La Casa De Papel dizisindeki El Profesor karakterine tıpatıp benziyor.

Monica Gaztambide – Pınar Aydın

La Casa De Papel

Arka Sokaklar’da bir dönem rol alan Pınar Aydın da Monica rolü için biçilmiş kaftan değil mi sizce de? Özellikle fiziksel benzerlik dikkat çekici…

Rio – Burak Deniz

La Casa De Papel

Yakışıklı oyuncu, her oynadığı dizide kendini biraz daha geliştirdi. Nam-ı diğer ‘Bay Kirpik’ Burak Deniz, fenomen dizide rol alsaydı kesinlikle Rio karakterine uygun görülürdü.

Raquel Murillo – Gökçe Bahadır

Güzel oyuncu Gökçe Bahadır, her rolün hakkını veren en başarılı kadın oyuncularımızdan biri. La casa de papel dizisi Türkiye’ye uyarlansa bu karakteri tek oynayabilecek kişi de kendisidir bizce.

Denver – Cemal Hünal

Uç rollerin adamı Cemal Hünal ise sevilen dizide kesinlikle Denver rolüne uygun görülürdü. Başarılı oyuncuyu uzun zamandır televizyonda göremiyoruz.

Alison Parker – Aslı Bekiroğlu

Birebir benzemiyor olsalar bile güzel oyuncu Aslı Bekiroğlu, dizideki Alison rolünü rahatlıkla oynayabilirdi. Masum ve duru bir yüz diyorsak, ilk seçim kendisi olurdu.

Berlin – Teoman

Ünlü rock yıldızı Teoman, şahsına münhasır biri. Bu dizi Türkiye’ye uyarlansa Teoman da kesinlikle Berlin karakteriyle eşleşebilirdi… Aklınızdaki fikirleri yorumlar kısmına bekliyoruz…