Ünlüler Kaç Kez Nikah Masasına Oturdu?

0
68

Sanat ve eğlence dünyasındaki isimler kaç kez evlendi? Magazin gündeminde ilişkileri ve evlilikleri ile uzun süre yer alan ünlüler kimler oldu? Ünlü haberleri ve sanat camiasından son gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Bu seferki konumuz, evlilik rekoru kıranlar, en kısa süre evli kalanlar ve ünlülerin evlilikleri… Bakalım, ünlüler kaç kez nikah masasına oturdu?

Ünlüler Kaç Kez Nikah Masasına OturduGönül Yazar

Gönül Yazar 14 yaşında mahkemede yaşını 18 göstererek 32 yaşındaki Necdet Yazar ile evlendi. İkinci eşi Bedii Çapa, üçüncü eşi Özden Çelik oldu. Ünlü futbolcu Metin Oktay ile dördüncü evliliğini yaptı. İş adamı Ercan Akın’dan sonra Sinan Birsel ile dünya evine girmişti. Son evliliğini 1997’de Fahrettin Akçınar ile yapmıştı.

Seda Sayan

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, bir dönem filmlerde de rol aldı. İlk eşi Sarıyerli futbolcu Rıdvan Kılıç oldu. İkinci evliliği futbolcu Sinan Engin’le gerçekleşti. Oğulcan adında bir oğulları oldu. Resmi olmasa da imam nikahı ile Mahsun Kırmızıgül’le de nikahlanmıştır. Üçüncü evliliği Soner Yapcacık’la oldu, dördüncü kez nikah masasına iş adamı Tuncay Kıratlı ile oturdu. Beşinci evliliğini Gökhan Şükür ile yapmıştır. Ve yine türkücü Nihat Doğan ile imam nikahı kıymıştır. son evliliğini türkücü Onur Şan ile yapmıştır. Seda Sayan sevgilisi Erkan Çelik ile nikah masasına oturmadan ayrıldı. Ali Güven ile 2018 yılında bir ilişki daha yaşamıştı güzel sanatçı…

Sezen Aksu

Minik Serçe Sezen Aksu, 4 kez evlenmiştir. İlk eşi Hasan Yüksektepe’dir. İkinci evliliğini Ali Engin Aksu ile yapmıştır. Sinan Özer ile üçüncü evliliğini yapan başarılı sanatçının bu evlilikten Mithat Can Özer adında bir oğlu vardır. Son evliliğini Ahmet Utlu ile yapmıştır.

BUNU DA OKU: Ünlü Çiftlerin Boy Farkı

Cem Karaca

Efsane müzik adamı rahmetli Cem Karaca 5 evlilik yapmıştır. Dördüncü evliliğini ilk eşi Semra Özgür ile yapmıştır. Feride Balkan’dan bir oğlu vardır. Son evliliğini İlkim Erkan ile yapmıştır.

Zuhal Olcay

İlk evliliğini usta sanatçı Selçuk Yöntem ile yapan Zuhal Olcay, ikinci kez bir iş adamıyla nikah masasına oturmuştur. Son evliliğini usta sanatçı Haluk Bilginer ile yapmış, ikili 2004 yılında boşanmıştır.

Esra Akkaya

5 evlilik yapan güzel oyuncu Esra Akkaya’nın ilk eşi bir doktordu. İkinci eşi tiyatrocu Yetkin Dikinciler olmuştu. Daha sonraki eşi bir öğretim görevlisiydi. Dördüncü eşi ünlü yapımcı Kudret Sabancı oldu. İkili, ihanet yüzünden boşandı. Akkaya’nın beşinci evliliği Harun Uygural ile gerçekleşmişti.

Okan Bayülgen

4 kez evlenen Bayülgen’in ilk iki evliliği genç yaşta gerçekleşmiş ve kısa sürmüştür. İkinci kez evlendiği kişi oyuncu Zeyno Gönenç’tir. Son olarak İstanbul adında bir kızları olan Şirin Ediger ile evlenip boşanmıştır.

Diğerleri: Adnan Şenses (6 kez), Yeşim Salkım (5 kez), Hümeyra (5 kez), Mehmet Ali Erbil (5 kez), Ceyda Düvenci (3 kez), Jennifer Lopez (3 kez), Brigitte Bardot (4 kez), Elizabeth Taylor (8 kez)

Marilyn Monroe

İlk evliliğini 16 yaşında James Dougherty ile yapan dünyaca ünlü yıldız Marilyn Monroe, 4 yıllık evliliğini bitirmiş ve sonra Joe DiMaggio ile evlenerek onunla bir yıl evli kalmıştır. Son kez Amerikalı yazar Arthur Miller ile dünya evine girmiştir. Genç yaşta hayatını kaybeden Monroe, hala dünyanın en çok konuşulan isimlerindendir…

Angelina Jolie

3 kez evlenen güzel oyuncu Angelina Jolie, ilk kez oyuncu Jonny Lee Miller ile, daha sonra oyuncu Billy Bob Thonton ile evlenmiştir. Son evliliğini aktör Brad Pitt ile yapmış, çiftin 3 çocuğu dünyaya gelmiştir. 2016’da boşanmışlardır.

Rita Hayworth

6 kez evlenen ünlü aktrist Rita Hayworth ilk kez 19 yaşında evlenmiştir. 68 yaşında hayatını kaybedene dek beş evlilik daha yaşamıştır.

Drew Barrymore

ABD’li oyuncu 3 kez evlenmiştir. İlk eşiyle evliliği 19 gün sürmüştür. İkinci evliliği 1 yıl sürmüş. 2 kızı olan oyuncu, son kez Will Kopelman ile evlenmiş ancak ondan da boşanmıştır.

Paylaş
Önceki İçerikİsmail Demirci Boyu
Sonraki İçerikArzum Onan Boyu

CEVAP VER