Yeni Sezonda Başlayacak Diziler

0
596

2019’da hangi diziler başlıyor? 2020’de başlayacak diziler hangileri? Televizyon dünyasından son dakika gelişmeleri ile karşınızdayız. Hangi ünlü oyuncular bu sezon ekranlarda fırtınalar estirecek? Yeni sezonda başlayacak diziler hakkında tüm detaylar haberimizde…

Mucize Doktor

Eylül ayında FOX TV’de başlayacak olan Mucize Doktor dizisinde Taner Ölmez, Reha Özcan, Murat Aygen ve Onur Tuna baş rollerde. Otizm hastası Ali’nin doktor olma umutlarını izleyeceğimiz uyarlama dizide başarılı bir oyuncu kadrosu var.

Sefirin Kızı

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün baş rollerde olacağı Sefirin Kızı, yeni sezonda başlayacak diziler arasında en çok merak duyulan yapım. STAR TV’de yayınlanacak olan bu aşk hikayesinin çekimleri Muğla’da başladı.

Bunu da Okumalısın: Engin Akyürek Filmleri

Kurşun

Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun bir araya geldiği dizide 70’lerde yaşayan Marlon Kemal adlı savcının hayatı kaleme alınıyor.

Benim Adım Melek

Kutsi uzun bir aradan sonra yeniden ekranlarda. Kadın partneri Nehir Erdoğan oldu. Gaziantep’te çekilen dizi dram türünde. Kadroda Uğur Yücel de var.

Ramo

Görkem Sevindik, Show TV’nin yeni dizisi Ramo için kesinleşen ilk baş rol. Ekin Koç, Ayça Ayşin Turan, Murat Yıldırım gibi isimlerle görüşülüyor. Adana’da çekilecek dizi Çukur tarzında olacak…

Kuzey Yıldızı

Aslıhan Güner ve İsmail Demircioğlu’nun rol alacağı Kuzey Yıldızı dizisi Karadeniz ve İstanbul’da çekilecek. Show TV’nin yeni dizisi acıklı ve komedi dolu bir aşk hikayesini konu alacak.

Aşk Ağlatır

Deniz Can Aktaş son dönemin genç ve yakışıklı oyuncularından. Hafsanur Sancaktutan’la birlikte rol alacaklar. Bir Japon dizisinden uyarlanıyor…

Çocuk

Star TV’nin yeni sezonda başlayacak dizisinde Nazan Kesal, Serhat Teoman, Özge Gürel, Ceyda Ateş, Merve Çağıran, Kenan Acar gibi isimler rol alıyor.

Sevgili Geçmiş

Yeni Sezonda Başlayacak DizilerStar TV dizisinde baş rolde Emre Kınay ve Ece Uslu yer alacak. Kız kardeşlerin hikayesini konu alan dizi İzmir’de çekiliyor.

Diriliş Osman

Yeni Sezonda Başlayacak DizilerBu kez Osman Gazi’yle devam edecek olan Diriliş’te baş rolün sahibi Burak Özçivit. Diriliş’in devam dizisi yine TRT 1’de.

Firuze

Yeni Sezonda Başlayacak DizilerAy Yapım dizisi Firuze’de baş kadın karakteri Tuba Büyüküstün canlandıracak. Diğer baş rol Kenan İmirzalıoğlu. Tam bir aşk hikayesi diyebiliriz.

Şampiyon

Yeni Sezonda Başlayacak DizilerŞampiyon bir boksörü canlandıracak olan isim Tolgahan Sayışman. Yıldız Çağrı Atiksoy ve Erkan Avcı kesinleşen diğer isimler…

Bunu da Okumalısın: Beren Saat Filmleri

Atiye

Yeni Sezonda Başlayacak DizilerThe Gift yani Atiye, Netflix’te yayınlanacak. Beren Saat ve Mehmet Günsür baş rollerde. Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger gibi genç isimler de kadroda…

Aşk 101

Love 101 dizisi de Netflix’in yeni dizisi. Pınar Deniz, Mert Yazıcıoğlu, Kubilay Aka, Alina Boz, Selahattin Paşalı, Bade İşçil ve Kaan Urgancıoğlu kadroda…