Hailey Baldwin Boyu

0
455

Boy: 1.71 kilo: 54

Justin Bieber ile evlenerek gündeme gelen Amerikalı model Hailey Baldwin boyu ve kilosu kaç diyoruz… Hailey Baldwin kimdir? Doğum yeri, yaşadığı yerler, projeleri, mesleki kariyeri ve özel hayatına dair çarpıcı detaylar haberimizde yer alıyor…

Hailey Baldwin Boyu

  • Doğum Tarihi: 22 Kasım 1996
  • Doğum Yeri: ABD
  • Yaşı: 23
  • Burç: Akrep
  • Boy: 171
  • Kilo: 54

Hailey Baldwin Biyografisi

Hailey Baldwin, 22 Kasım 1996 tarihinde Tuscon, Arizona, ABD’de doğdu. Amerikalı top modellerin yakın arkadaşı, 2018 yılından beri de ünlü pop yıldızı Justin Bieber’ın eşidir. Alaia adında bir kardeşi vardır. Sarışın, ela gözlü güzel model, aynı zamanda ünlü bir televizyon kişiliğidir. Teen Choice Model Award ve En İyi TV Kişiliği Ödülü’ne aday olmuştur. Hailey Baldwin Bieber, ayrıca ünlü aktör Stephen Baldwin’in kızıdır. Uzun süre Ford markasıyla çalışmıştır. Dünyaca ünlü markaların kataloglarında de defilelerinde yer almıştır. 5 yaşından beri dans etmektedir.

Genç manken, eğitimini evde annesinden almıştır. Doğu Hıristiyan Okulları Derneği’nde eğitim hayatına devam etmiştir. 2018 anketlerinde En çekici 100 kadın listesine girmeyi başaran güzel model, asıl şöhretini kocası Justin Bieber’a borçludur. MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde ve çeşitli törenlerde sunuculuk yapmıştır. Pek çok şarkıcının klibinde rol almıştır. Dünya çapında bir manken olarak tanınması 2015 yılında Amerikan Vogue dergisine kapak olması sayesinde gerçekleşmiştir. Hip hop dans, bale ve yoga ile ilgilenmektedir.

Hailey Baldwin boyu 171 cm. Kilosu 54, burcu Akrep’tir.