Jessica May Drociunas Boyu

0
906

Boy: 1.75 Kilo: 53

Jessica May Drociunas Boyu?Ülkemizde Meryem Uzerli ile başlayan yabancı ülkede yetişmiş oyuncu transferi geleneği devam ediyor. Bu akımın son halkalarından biri de Yeni Gelin dizisinde Bella adlı karaktere hayat veren Jessica May Drociunas. Peki son günlerde en çok okunan ünlü biyografileri arasında kendine yer bulan bu güzel oyuncu kimdir, kısaca açıklayalım.

Jessica May Drociunas Boyu

Jessica May Drociunas, 5 Aralık 1993 tarihinde hayata Brezilya sınırlarındaki Paracacity’de gözlerini açmıştır. Öğretmen bir anne ve çiftçi bir babanın kızı olarak dünyaya gelen güzel oyuncunun çocukluk ve gençlik yılları ailesine ait olan çiftlikte geçmiştir. Bir röportajında atlara olan ilgisinin tutku boyutunda olduğunu ifade eden güzel yıldızın bu özelliğinin kaynağı yetiştirilme tarzıdır. 1.75’lik görüntüsüyle ilgi çeken ünlü boyları arasına dahil edebileceğimiz Jessica, eğitim alanı konusunda farklı bir yol çizmiştir. Üniversitede Biyolojik Bilimler alanını tercih eden yıldız, ailesinden uzaklaşmış ancak eğitimini yarıda bırakarak modelliğe tam olarak geçiş yapmıştır.

Türkiye’de bir ajansın aracılığıyla adım atan güzel model, kendisine gelen oyunculuk teklifi karşısında ilk etapta şaşırmış ancak farklı bir deneyim yaşamak adına kabul etmiştir.

Jessica May Drociunas Özel Hayatı

24 yaşındaki seksi oyuncu, bekar ve yalnız olduğu için birçok isimle anılıyor ancak hayatında kimsenin olmadığı gelen ünlü haberleri arasında. Yeni yerler keşfetmeyi ve insanlarda sıcak ilişkiler kurmayı seven Jessica May Drociunas, playboyların yeni dönemdeki gözdesi haline gelmiş durumda.