Afra Saraçoğlu Boyu

0
515

Boy: 1.71 Kilo: 53

Afra Saraçoğlu Boyu? Kadrosuna girdiği dizilerdeki güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Afra Saraçoğlu, ünlü biyografileri içinde en çok tıklanan isimlerin başında geliyor. Son olarak Star TV’nin başarılı yapımı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde seyirci karşısına çıkan genç oyuncu hakkında merak edilen birçok şey var. İlk olarak güzel yıldızın tartışmalara konu olan yaşıyla başlayalım. Saraçoğlu, 2 Aralık 1997 doğumlu. İstanbul’da dünyaya gelen genç yıldız hali hazırda Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde eğitim hayatına devam ediyor.

Afra Saraçoğlu Boyu

Ünlü boyları konusunda yapılan aramalarda da en çok yeni nesil oyuncuların bilgileri merak konusu oluyor. Bu alan da Afra Saraçoğlu, 1.71’lik boyu ve düzgün fiziği ile dikkat çeken isimler arasında sıralanabilir. Güzel yıldız hakkında öne çıkan iddialardan bir tanesi de Özcan Deniz ile aşk yaşadığıydı. İkinci Şans adlı sinema filminde birlikte oynayan isimlerin hakkında birçok aşk dedikodusu ortaya atılmış ve yaş farkı nedeniyle her iki taraf da eleştiri oklarına maruz kalmıştı.

Afra Saraçoğlu Tüm Projeler

  • İkinci Şans (2016 / Film)
  • Kötü Çocuk (2017 / Film)
  • Fazilet Hanım ve Kızları (2017 / TV Dizisi)

Afra Saraçoğlu hakkında çıkan ünlü haberleri içinde en çok dikkat çeken ise annesi ile genç oyuncunun kayıtlı olduğu ajans arasında yaşanan mahkeme kriziydi. Henüz 14 yaşındayken kızının katılacağı projeler için 5 yıllık bir anlaşmaya imza atan annesi, ajansı mahkemeye vermiş ve gerekçe olarak da kızının mesleğini yapmaya engel olduklarını öne sürmüştü.