Alican Sabunsoy Boyu

0
2557

Boy: 1.87 kilo: 74

MasterChef Alican Sabunsoy kimdir? Alican Sabunsoy boyu kaç? 2019 sezonunda MasterChef Türkiye adlı yemek yarışması programına katılan yarışmacı hakkında merak edilenler sizlerle. Alican Sabunsoy nereli, mesleği ne, eğitim durumu ve özel hayatına dair bilinmeyen detaylar haberimizde…

Alican Sabunsoy Boyu

  • Doğum Tarihi: 5 Ocak 1991
  • Doğum Yeri: Adana
  • Yaşı: 28
  • Burç: Oğlak
  • Boy: 187
  • Kilo: 74

Alican Sabunsoy Biyografisi

Alican Sabunsoy, 5 Ocak 1991 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. 2019 MasterChef Türkiye yarışmacısı Alican Sabunsoy, Adana’da ilköğrenimini tamamlamıştır. Mersin Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nde eğitimine devam etmiştir. Mersin Üniversitesi’nde tanıştığı bir şef aracılığıyla ilk kez mutfağa girmiştir. Okulunu yarıda bırakarak aşçılık mesleğine adım atmıştır. Mutfağın büyülü dünyasına girdikten sonra gözü başka bir şey görmemiştir. Sık sık farklı mutfaklarda denemeler yaparak kendini yetiştirmiştir. Son olarak Adana’daki bir Uzak Doğu restoranında şeflik yapan genç yarışmacı, bu sezon Masterchef’e katılmak adına işinden ayrılıp İstanbul’a yerleşmiştir. Alican Sabunsoy’un sevgilisi yoktur.

Alican Sabunsoy boyu 187 cm. Kilosu 74, burcu Oğlak’tır. MasterChef yarışmacılarının biyografileri ve güncel haberlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Popüler isimler ve ekranlarda olan fenomenlerin hayat hikayeleri sizlerle. Ünlü haberleri ve ilginç bilgiler köşemiz yeni içeriklerle okuyucularımızla buluşmaya devam edecek… Yakışıklı yarışmacı Alican Sabunsoy kimdir sorusunun yanıtını bu haberimizde veriyoruz. Gündemi takip edenlerin sitesi Unluboylari.com yeni içerikleriyle her zamanki gibi capcanlı!

Yer Aldığı Projeler

  • MasterChef Türkiye 2019