Alperen Duymaz Boyu

0
673

Boy: 1.83 Kilo: 73

Alperen Duymaz Boyu, en çok tıklanan ünlü biyografileri arasında bir anda sivrilmiş vaziyette. 3 Kasım 1992 günü Ankara’da doğan oyuncu, uzun yıllar burada yaşamıştır.

Alperen Duymaz Boyu

Bekar olduğu için genç kızlar tarafından ilgiyle takip edilen oyuncu halen Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tiyatro eğitimine devam etmektedir. Dikkat çekici fiziği sayesinde Ankara’da bulunan ajanslardan teklifleri alan Duymaz yaklaşık 4 yıl kadar profesyonel olarak modellik yapmıştır. Daha sonra Tatlı Küçük Yalancılar adlı bir TV dizisinin deneme çekimlerine katılan genç yıldız, olumlu dönüş almasının ardından İstanbul’a taşınmıştır.

Yer Aldığı Projeler

Yakışıklı oyuncu her ne kadar popüler olsa da çok fazla magazin içerikli ünlü haberleri ile gündeme gelmeden ilerlemeyi tercih eden isimler arasındadır. Kendisine bugünkü başarısını kazandıran en önemli yapım ise ilk kez kamera karşısına geçtiği Tatlı Küçük Yalancılar adlı TV dizisidir. Burada Bensu Soral ve Şükrü Özyıldız gibi bilindik isimlerde rol arkadaşlığı yapan oyuncu, dizi ekranlara veda edince başka bir projede kendine yer bulmuştur. ATV ekranlarındaki Acı Aşk’ın kadrosuna giren Duymaz, burada da yapımcıların beğenisi kazanmıştır. 2016’da Bodrum Masalı adlı Kanal D yapımında ismini gördüğümüz genç yıldız son olarak reytingleri alt üst eden Çukur dizisine dahil olarak sektördeki yerini perçinlemiştir. Genç oyuncunun ünlü boyları alanında da merak edilen bir konumda olduğunu tahmin ederek bu bilgiyle yazımızı noktalayalım. Alperen Duymaz, 1.83 boyunda ve 73 kg’dır.