Aybuke Pusat Boyu

0
561

Boy: 1.74 Kilo: 53

Aybuke Pusat Boyu? Ekranların genç yüzlerinden biri olan güzel oyuncu, son dönemde yaptığı yükselişle birlikte ünlü biyografileri arasında dikkat çeken özgeçmişlerden birine sahip olmayı da başarmıştır. 20 Mayıs 1995 yılında dünyaya gelen Pusat, güzellik yarışmasına katılarak piyasaya adım atan oyunculardan bir tanesi. 2014 yılında Elidor’un sponsorluğunda düzenlenen Miss Turkey yarışmasına katılarak üçüncü olma başarısı göstermiştir. yapımcıların dikkatini çekmiş ve sonrasında TV dizilerinde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Sanat dalında eğitimli birisi olduğu için kariyerinde kolay ilerleyen oyuncu, ailesinin de desteğini alarak genç yaşta önemli bir yere gelmiştir.

Aybuke Pusat Boyu

Ankara Devlet Konservatuarı’nda bale eğitimi alan Aybüke Pusat, 1.74 boyu ve düzgün fiziği ile dikkat çekmektedir. Ünlü boyları genelde yetenekten sonra bakılan bir kriter olsa da oyuncunun sahne duruşu ve estetik yapısı, kapıların daha kolay açılmasına vesile olmuştur. Eğitim gördüğü yıllarda modern dans ve piyano dersleri de alması, mesleğini daha iyi icra etmesine de vesile oluyor denebilir.

Yer Aldığı Projeler

2014 yılında izleyicisi ile buluşan Medcezir dizisinde canlandırdığı Doktor Bahar karakteri ile hem seyircilerin hem de yapımcıların beğenisini kazanmıştır. şu sıralarda en çok okunan ünlü haberleri alanında listenin üst sıralarında yer alan diğer Söz dizi oyuncuları ile birlikte popülerlik kazanmıştır. Tolga Sarıtaş ve Serhat Kılıç gibi isimlerle aynı dizide bulunan oyuncu, Uğur Yücel’in oğlu Can Yücel ile yaşadığı ilişkiyle de gündeme gelmiştir.