Berfu Yıldız Boyu

0
2087

Boy: 1.76 kilo: 55

Miss Turkey 2015’in tescilli güzellerinden, genç ve güzel model Berfu Yıldız biyografisini ünlü mankenin hayranları için hazırladık. Ünlü boyları ve biyografi içerikli sitemizde bu kez, Eser Yenenler ile yaşadığı ilişkiyle son dönemde gündeme gelen Berfu Yıldız boyu, kilosu ve özel hayatından detayları araştırdık. Berfu Yıldız nereli, burcu nedir, eğitimi nedir, ailesi ve projelerinden detaylar sizlerle olacak…

Berfu Yıldız Boyu

  • Doğum Tarihi: Ekim 1995
  • Doğum Yeri: İzmit
  • Yaşı: 24
  • Burç: Terazi
  • Boy: 176
  • Kilo: 55

Berfu Yıldız Biyografisi

1995 yılının Ekim ayında İzmit’te dünyaya gelen Berfu Yıldız, 2015 Miss Turkey Güzellik Yarışması’nın 4.’sü olmuştur. Eser Yenenler ile sevgilidir. Ünlü çiftin yakın tarihte evleneceği gündeme gelmiştir. Terazi burcu olan genç modelin boyu 176 cm’dir. Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. Babasının mesleğinden dolayı 1 yıl kadar Japonya’da yaşamıştır. Aslen Kocaeli/İzmit’lidir. 86-65-92 vücut ölçülerine sahiptir. Ayak numarası 38, kilosu 55, saç ve göz rengi kahverengidir. Elidor Miss Turkey’de aynı dönem Hazal Subaşı ve birinci olan Ecem Çırpan ile yakın arkadaştır. Sosyal medyayı faal olarak kullanan güzel manken, ülkemizi aynı yıl Dünya Güzellik Yarışması’nda da temsil etmiştir. Bir yandan eğitimine devam eden Berfu Yıldız, bir yandan da modellik mesleğine devam etmektedir. Ünlü komedyen Eser Yenenler ile birlikte olan 24 yaşındaki manken Berfu Yıldız ile Eser Yenenler ilişkisini evliliğe taşımak üzeredir. 2015 Miss Turkey ilk 4’ü: Ecem Çırpan, Aslı Melisa Uzun, Hazal Subaşı, Berfu Yıldız.

Berfu Yıldız Yer Aldığı Tüm Projeler

Berfu Yıldız şimdiye kadar herhangi bir reklam, dizi ya da film projesinde yer almamıştır. Defilelere çıkmaktadır, kapak ve katalog çekimlerinde yer almış, marka yüzü olmuştur.