Buse Meral Boyu

0
756

Boy: 1.65kilo: 45

Buse Meral boyu ne kadar? Ekranlardan severek izlediğimiz ünlülerin biyografileri hakkında bilgi almak isteriz. En son çıkan ünlü haberlerini büyük bir merakla bekleriz. Ünlülerin biyografilerinin yanı sıra boyları, kiloları ve fiziksel özellikleri merak edilen ünlü haberleri arasındadır. Şimdi genç ve güzel oyuncu Buse Meral’le ilgili merak edilen fiziksel özellikleri sıralayacağız:

Buse Meral Boyu

  • Göz Rengi: Ela
  • Doğal Saç Rengi: Kumral
  • Boyu: 1,65
  • Kilosu: 45

Buse Meral Biyografisi ve Kariyeri

1999 yılında dünyaya gelen Buse Meral aslan burcudur. Şu anda oyunculuk kariyerinin başındadır. İstanbul’da doğan Buse Meral çok genç olduğu için şu an tam olarak tanınmasa da usta oyuncularla birlikte dizilerde oynamaktadır.  Usta oyuncularla birlikte oynamakla birçok deneyim kazanmaya devam etmektedir.Şimdilerde TRT 1 ‘de Temmuz ayında yayınlanan Ege’nin Hamsisi adlı dizide yer almaktadır. Böylece ilk dizi oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. Derya Çınar karakterine can veren güzel oyuncunun gelecekte isminden söz ettirecektir. Uraz Kaygılaroğlu’nun dizideki kardeşidir.Ela gözleriyle göz dolduran Buse Meral Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunudur. Şu Anda İstanbul Eyüp’te yaşamaktadır.  Fenerbahçe tutkunudur.Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro bölümünde usta oyuncular tarafından eğitim almıştır. Menajeri Pınar Televi’dir.Tiyatro eğitimini almak istemesi onu alaylı oyuncular arasından çekip çıkarmaktadır. Oldukça alımlı olan oyuncuyu tiyatro sahnelerinde de görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ünlü haberlerini her zaman merak ederiz. Kaç evlilik yapmıştır? Sevgilisi kimdir sorularına cevap bulmak isteriz.  Şimdi başka bir platforma ihtiyaç duymadan merak edilenleri sizlere sunacağız:Duru bakışlarıyla genç erkek hayranlarının dikkatini çeken Buse Meral’in sevgilisi var mıdır? Bu soruların cevabını sabırsızlıkla bekleyen genç hayranlarına sevindirici bir haberimiz var. Oyuncumuz aşk hayatından daha çok yaptıklarıyla öne çıkmak istiyor.

Buse Meral’in Yer Aldığı Projeler

Ege’nin Hamsisi ( TV Dizisi ) Rol: Derya

Ünlü biyografisine baktığımızda şimdilik sadece Ege’nin Hamsisi TV dizisi karşımıza çıkar. Burada Meral’in kızı, Deniz’in kız kardeşidir. Üniversite sınavına hazırlanan bir genç kızı oynamaktadır. Karadenizli ailenin içine o da karışacaktır.