Can Nergis Boyu

0
523

Boy: 1.93 Kilo: 82

Can Nergis boyu ne kadar? Ekranlardan aşina olduğumuz yüzlerin hayatlarını merak ederiz. Ünlü biyografileri bu noktada yönlendirici ve ilham verici olabilir. Can Nergis 27 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ailesinin Nişantaşı’nda ev yemekleri yapan bir restoranı vardı. Yakışıklı sanatçı 17 yaşına kadar eğitimi ile ilgilendi ancak teyzesi olan moda tasarımcısı Neslihan Yargıcı kendisinin düzgün bir fiziğe sahip olduğunu söyleyerek modellik yapması için teşviklerde bulunuyordu. Teyzesi daha sonra kendisini Neşe Erberk Ajansı’na göstererek kaydettirdi. Birkaç katalog çekimine katıldı. Daha sonra Avusturalya’dan Türk bir menajerle tanışarak Çin’e gitme kararı aldı. Ailesinin istememesine rağmen Çin’e giden Can Nergis; uluslararası reklam filmlerine katıldı, Hong Kong’da üç yıl boyunca modellik yaptı daha sonra ise Singapur, Malezya, Tayland ve Japonya’ya gitti.

Tayland’a gittiğinde orayı çok seven Can Nergis, babasını da davet etti ve burada bir restaurant açtı. Sekiz yıl boyunca burada kaldı. 2011’de Türkiye’ye döndü.

Can Nergis Boyu

Hayatımıza bir şekilde dahil olan ünlülerin boyları, kiloları hatta burçları hakkında bilgi edinmek isteriz. Can Nergis’in boyu 1,93 metredir. Kilosu 82 kg’dır. Kumral saçlara mavi gözlere sahiptir.

Can Nergis 2016 yılında Sırp model Jelena Milosavjevic ile evlendi. Çiftin 2017 yılında bu evlilikten bir de kız çocukları oldu.

Can Nergis’in Yer Aldığı Tüm Projeler

Can Nergis 2011 yılında Türkiye’ye döndüğünde Her Şeye Rağmen adlı dizide Mehmet karakterini canlandırarak oyunculuk kariyerine merhaba dedi.  Yakışıklı oyuncu yakaladığı bu çıkışla ardı ardına dizilerden teklifler almaya başladı. Sergilediği başarılı performansla dikkat çeken yakışıklı oyuncu ekranların sevilen genç yüzlerinden birisi. Kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Can Nergis’in şimdiden hayran kitlesi bile var.

Can Nergis’in Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2011 Her Şeye Rağmen (Televizyon dizisi, Mehmet karakteri)
  • 2012 Dila Hanım (Televizyon dizisi, İhsan karakteri)
  • 2014 Paşa Gönlüm (Televizyon dizisi, Fikret karakteri)
  • 2014- 2015 Maral (Televizyon dizisi, Yiğit karakteri)
  • 2014-2015 Arka Sokaklar (Televizyon dizisi, Onur karakteri)
  • 2016 Tatlı İntikam (Televizyon dizisi, Tolga karakteri)
  • 2016 Anne (Televizyon dizisi, Ali karakteri)