Celal Öztürk Boyu

0
531

Boy: 1.70 kilo: 62

Celal Öztürk boyu ne kadar? Egenin hamsisi dizisi aracılığı ile izleme fırsatı bulduğumuz oyuncunun tüm kişisel bilgilerini bir araya getirmeye çalıştık.Ünlü biyografileri hayatları ve hayatlarının detayları takipçileri ve sevenleri tarafından en çok merak edilen konular arasındadır.

Celal Öztürk Boyu

  1. Göz Rengi: Kahverengi
  2. Doğal Saç Rengi: Siyah
  3. Boyu: 1,70 m
  4. Kilosu: 62 kg
  5. Burcu: Kova

Celal Öztürk Biyografisi ve Kariyeri

Yakışıklı oyuncu 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Sadri Alışık Akademi Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nde okuyarak tamamladı. Başarıya yavaş ama emin adımlarla yürüyen aktör ilk oyunculuk deneyimini TV ekranlarında yapmıştır.2016 yılında Gülümse Yeter dizisinde yer almıştır. Bir sonraki başarılı deneyimi Çember Evimdeki Yabancılar adlı TV filmidir.Ünlü biyografisine zamanla bir yenisi daha eklenmiştir. Aktör deneyim üstüne deneyim kazanmıştır. Show TV ekranlarında yayınlanan Yüz Yüze dizisinde Çağdaş karakterini büyük bir başarıyla canlandırmıştır. Yüz Yüze dizisinin başrolleri Sinem Kobalt ve Birkan Sokullu’ya aittir.

Şimdilerde TRT 1’de yayınlanan Ege’nin Hamsisi dizisinde rol oynamaktadır. Karakteri Ömer Zenginoğlu’dur. Ömer Gergin oğlu kim midir? Şevket’in romantik oğludur. Zeynep’in erkek kardeşidir. Şiirle yaşamaktadır. O şiirle kayıp ruhunu keşfeder. Keşif yolculuğu görünenden çok başkadır.Sevilen oyuncunun özel hayatı ile ilgili merak edilen detaylar ise şu şekilde:

Kısa zamanda beğenileri üzerine toplayan Celal Öztürk’ün sevgilisi kendisi gibi oyuncu olan Merve Göy Dağ’dır.Mutlu bir birliktelikleri vardır.

Celal Öztürk ‘ün Rol Aldığı Projeler

Oynadığı Diziler

  • Ege’nin Hamsisi Rol: Ömer Gergin oğlu – 2018
  • Yüz Yüze – 2017
  • Çember: Evimdeki Yabancılar – 2017
  • Gülümse Yeter- 2016
  • Filmlerin ve dizilerin aranan yüzüdür. Bunun yanı sıra Pırlatan Bal tiyatro oyununda yer almıştır. Ayrıca, Parasız Yaşamak Pahalı, İnsan Denen Garip Hayvan, İki Efendinin Uşağı Alaturka gibi tiyatro oyunlarında da kendisinden söz ettirmiştir. Bu da oyuncunun ünlü biyografisini bir adım öne çıkarmaktadır. Farklı alanlarda yer alması başarısının kanıtıdır.