Deniz Barut Boyu

0
448

Boy: 1.74 Kilo: 54

Deniz Barut Boyu? Ünlü biyografileri içinde en çok okunanlara sahip. Bunlardan bir tanesi de Melis karakterine hayat veren Deniz Barut. 19 Mart 1983 tarihinde Denizli’de dünyaya gelen güzel oyuncu, kariyerine emin adımlarla devam ediyor.

Deniz Barut Boyu

Elde Var Hayat dizisine ikinci sezonunda Yüksel Öğretmen olarak giriş yapan başarılı oyuncu burada gösterdiği performansla yapımcıların dikkatini çekmiş olacak ki daha sonra sürekli olarak ekran karşısında kendine yer buldu. Oyuncu hakkında çıkan ünlü haberleri içinde dikkat çekenlerden biri ise eşi ile ilgili olanlar. Birçok yapıma imza atan yönetmen Şafak Bakkalbaşıoğlu ile dünya evine giren oyuncu 2005 yılında başlayan evliliğinde iki de erkek çocuk dünyaya getirmiştir. Ege Üniversitesi Spor Akademisi bölümünden mezun olan güzel oyuncu, fiziğini modellik alanında değerlendirmiş ve Elite Model Look yarışmasında üçüncü olarak dereceye girmiştir.

Yer Aldığı Projeler

Mankenlik geçmişi olan ünlü boyları içinde 1.74 cm olarak ortalama diyebileceğimiz bir fiziğe sahip olan Deniz Barut, Lale Devri dizisindeki oyunculuğu ile bugünkü popülerliğine kavuşmuştur. Daha önce rol aldığı dizilerden bazıları ise, Kara Para Aşk, Son Çıkış ve Annelerle Kızları olarak sıralanabilir. Beyaz perdede ise iki farklı filmde karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan bir tanesi dizinin devamı niteliğinde çekilen Poyraz Karayel: Küresel Sermaye, diğer ise Nezih Bir Film adlı yapımlardır.