Deniz Can Aktaş Boyu

0
779

Boy: 1.78 Kilo: 75

Deniz Can Aktaş Boyu? Popüler diziler sayesinde ünlü biyografileri de dikkat çekiyor. Bu akımın sonra temsilcilerinden bir tanesi de Deniz Can Aktaş. Bu sezon Star TV’nin ses getiren yapımlarından olan Avlu dizisinde Alp karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu, özellikle genç kızların radarına girmiş durumda. 14 Eylül 1992 yılında dünyaya gelen Aktaş, İzmirli bir ailenin çocuğu.

Deniz Can Aktaş Boyu

Oyunculuk alanında ilk olarak ortaokul ve lise yıllarında kendini keşfeden Deniz Can Aktaş daha sonra bu alandaki isteğini eğitim alarak profesyonel seviyeye taşımak istemiştir. Oyuncunun yakışıklı ve güzel bir fiziğe sahip olması ona modellik kapılarını da açmıştır. 2014 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasına katılan oyuncu burada elde ettiği üçüncülükle hem halkın hem de yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve daha sonra ilk rolünü almıştır. Modellikten oyunculuğa geçiş yapan ünlü boyları her zaman merak konusu olmuştur ve Aktaş 1.78 cm’dir.

Yer Aldığı Projeler

Genç aktörün izleyici ile ilk buluşması 2015 yılında gerçekleşmiştir. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol alan oyuncu daha sonra Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizide boy göstermiştir. Birce Akalay’ın başrolünde yer aldığı bu dizide hayatını profesyonel olarak futbol oynamaya adayan bir genci canlandıran Deniz Can Aktaş, dizinin finaline kadar kadroda kalmıştır. Son dönemde oyuncunun yer aldığı ünlü haberleri ise, genellikle Alp karakterini canlandırdığı Avlu adlı dizi ile alakalı olanlardır.