Deniz Işın Boyu

0
288

Boy: 1.69 kilo: 54

Her Yerde Sen Merve kimdir? FOX TV’nin yeni dizisinde rol alan güzel oyuncu Deniz Işın hakkında merak edilenleri araştırdık. Ünlü haberleri ve ünlü biyografilerinde sevilen oyuncuların bilinmeyenlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Deniz Işın boyu ve kilosu kaç, hangi projelerde rol aldı, eğitimi ve özel hayatına dair detaylar sizlerle…

Deniz Işın Boyu

  • Doğum Tarihi: 28 Mayıs 1992
  • Doğum Yeri: İzmir
  • Yaşı: 27
  • Burç: İkizler
  • Boy: 169
  • Kilo: 54

Deniz Işın Biyografisi

Deniz Işın, 28 Mayıs 1992 tarihinde Bornova, İzmir’de doğdu. Aslen İzmirli olan güzel oyuncu, ilköğretimi ve liseyi İzmir’de bitirmiştir. Instagram ve Scorp üzerinden yayınladığı videolarla ve taklitlerle dikkat çeken Deniz Işın, böylece dizilerden teklif almaya başlamıştır. Sarışın ve yeşil gözlü olan güzel oyuncu, duru güzelliği, düzgün fiziği ve yetenekleriyle kısa sürede popüler olmuştur. Şu anda Fox Tv’de yayınlanan ‘Her Yerde Sen’ dizisinde ‘Merve’ karakterini canlandırmaktadır.

Ege Üniversitesi Kimya Bölümü’nden mezun olan genç oyuncu ardından Yüksek Lisansını da yapmıştır. Kısa süre içinde reklam dünyasına girmeyi başarmıştır. ‘Coca Cola’ ve ‘Gratis’ reklamlarında rol almıştır. Adını sosyal medyadan duyuran Deniz Işın, ilk oyunculuk deneyimini şu anki dizisinde yaşamaktadır. Doğallıktan yana olan genç fenomen, mizaha ve samimiyete önem veriyor ve ileride çok başarılı bir oyuncu olmak istiyor.

Deniz Işın boyu 169 cm. Kilosu 54, burcu İkizler’dir. Güzel oyuncunun hayatında biri yoktur.

Yer Aldığı Projeler

Her Yerde Sen (Merve) 2019