Güzide Mertcan Boyu

0
3702

Boy: 1.65 kilo: 57

MasterChef Güzide Mertcan kimdir? Güzide Mertcan boyu kaç? 2019 sezonunda MasterChef Türkiye adlı yemek yarışması programına katılan yarışmacı hakkında merak edilenler sizlerle. Ünlü biyografileri içeriklerimiz başarılı yarışmacıyla devam ediyor. Güzide Mertcan nereli, mesleği ne, eğitim durumu ve özel hayatına dair bilinmeyen detaylar haberimizde…

Güzide Mertcan Boyu

  • Doğum Tarihi: 2 Nisan 1988
  • Doğum Yeri: İzmir
  • Yaşı: 31
  • Burç: Koç
  • Boy: 165
  • Kilo: 57

Güzide Mertcan Biyografisi

Güzide Mertcan, 2 Nisan 1988 tarihinde İzmir’de doğdu. 2019 MasterChef Türkiye yarışmacısı Güzide Mertcan, kapalı bir hanımdır. Celal Bayar Üniversitesi’nden mezun olmuştur. İzmirli yarışmacı, evlendikten sonra İstanbul’a yerleşmiştir. 3 çocuk annesidir. Ablası ile ortak bir tekstil firması kuran Güzide Mertcan, günlük ve abiye kıyafetleri hazırlamaktadır. Daha sonra ev hayatına adapte olmuş, çocukları büyüdükten sonra uzman estetisyenlik eğitimi almıştır. Yeni güzellik merkezinde uzman estetisyenlik yapmaktadır. Bu arada yemek tutkusu ağır basınca Masterchef’e katılmıştır. Türkiye’nin önemli şeflerinden biri olacağına Mertcan, her mutfağı araştırıp farklı yemekler denemeyi seviyor.

Güzide Mertcan boyu 165 cm. Kilosu 57, burcu Koç’tur. MasterChef yarışmacıları biyografileri ve güncel haberlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Popüler ünlüler ve TV kişiliği olan fenomenlerin hayat hikayeleri sizlerle. Ünlü haberleri ve ilginç bilgiler köşemiz yeni içeriklerle okuyucularımızla buluşmaya devam edecek… İddialı yarışmacı Güzide Mertcan kimdir sorusunun yanıtını bu haberimizde veriyoruz. Gündemi takip edenlerin sitesi Unluboylari.com yeni haberleriyle her zamanki gibi capcanlı!

Yer Aldığı Projeler

  • MasterChef Türkiye 2019