İlayda Alişan Boyu

0
802

Boy: 1.58 Kilo: 48

İlayda Alişan boyu ne kadar? Ekranlardan aşina olduğumuz yüzlerin yaşam öykülerini merak ederiz. Ünlü biyografileri bu noktada aydınlatıcı bir konumdadır. İlayda Alişan 1 Ocak 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş. Lise eğitimini Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde tamamlamış. Erberk Model Ajansı’na kayıtlı olan güzel oyuncu, oynadığı reklam filmlerinden keşfedilip televizyon dünyasına adım attı.

İlayda Alişan Boyu

Hayatımıza bir köşeden giren ve bir yer kaplayan kimselerin kimi fiziksel özelliklerini merak ederiz. Ünlülerin boyları, kiloları, yaşları hatta burçları bu merak edilen konulardan bazılarıdır. İlayda Alişan’ın boyu 1,58 metre kilosu ise 48 kg. Mavi renkte gözlere sahip olan güzel oyuncu oğlak burcu.

İlayda Alişan’ın bir sevgilisi var ancak ismi henüz basın ile paylaşılmış değil.

İlayda Alişan’ın Yer Aldığı Tüm Projeler

Küçük yaşlardan beri çeşitli reklam filmlerinde yer alan güzel oyuncunun profesyonel anlamda ilk deneyimi 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim adlı dizide Merve karakteri olmuştur. Sergilediği başarılı performanstan sonra ilgileri üzerine toplayan İlayda Alişan kendisine gelen tekliflerle birlikte kariyerinin basamaklarını birer birer tırmanıyor. Genç oyuncu başarılı işlere imza atarak şimdiden ekranların sevilen, genç yüzlerinden birisi.

İlayda Alişan, halihazırda 2017 yılında ekranlara merhaba diyen özellikle gençler tarafından büyük ilgiyle izlenen, Show Tv’de yayınlanan Çukur adlı dizi ile kariyerine devam ediyor. Dizide; Aras Bulut İynemli, Saygın Soysal, Dilan Deniz Çiçek, Alperen Duymaz, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Öner Erkan, Burak Sergen, Rıza Kocaoğlu gibi isimlerle çalışıyor. Dizide çok konuşulan Akşın rolüne can veren İlayda Alişan, oldukça başarılı bir performans sergiliyor.

İlayda Alişan’ın Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2011 Bir Çocuk Sevdim (Televizyon dizisi, Merve karakteri)
  • 2013 Gönül Hırsızı (Televizyon dizisi, Harika karakteri)
  • 2014 Benim Adım Gültepe (Televizyon dizisi, Nurten karakteri)
  • 2015 Serçe Sarayı (Televizyon dizisi, Sinem karakteri)
  • 2016 Bana Sevmeyi Anlat (Televizyon dizisi, Eylül karakteri)
  • 2018 Çukur (Televizyon dizisi, Akşın karakteri)