İrem Helvacıoğlu Boyu

0
492

Boy: 1.76 Kilo: 63

Kişiler genellikle kendilerine en uygun bulduğu aynı zamanda da beğenerek takip ettiği ünlülerin tüm özelliklerini bilmek istemektedirler.

İrem Helvacıoğlu Boyu

Bu bakımdan da ünlü boyları, ünlülerin dizileri fazlası ile dikkatle takip edilmektedir. 2 Şubat 1990 tarihinde Almanya’da dünyaya gözlerini açan İrem Helvacıoğlu, Ankara kütüğüne bağlı bir oyuncu olarak ülkemizde yer almaktadır. Küçük yaşlarından beri oyunculuğa merak sarmış olan güzel oyuncu bu ilgisini ülkemizde değerlendirmek amacı ile birlikte de oyunculuk ve tiyatro eğitimi almak üzere Türkiye’ye gelmiştir.

İrem Helvacıoğlu Hangi Projelerde Yer Almıştır?

Müjdat Gezen Sanat ve Kültür merkezinde oyunculuk eğitimi alan İrem Helvacıoğlu ilk deneyimini Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi adlı dizide gerçekleştirmekle birlikte asıl keşfedilmesine olanak sağlayan Güneşin Kızları dizisinde de oldukça başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. Bunun yanı sıra;

  • Muhteşem Yüzyıl
  • Kurtlar Vadisi Pusu
  • Güneşin Kızları

Adlı projelerde de yer alarak bu projelerde de oldukça başarılı performansı ile kısa süre içerisinde daha çok parlamasına da olanak sağlamaktadır. Ünlü biyografileri arasında kendisini oldukça iyi bir konuma getiren İrem Helvacıoğlu daha pek çok projede de karşımıza çıkacağını düşünebiliriz.

İrem Helvacıoğlu Şu An Hangi projede Yer Alıyor?

Son zamanların reyting rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterine hayat veren İrem Helvacıoğlu Osman Sınav imzasına sahip olan bu dizinin başrolünü üstlenerek kişilerin de yapımcıların da son derece beğenisini kazanarak kısa sürede ekranların parlayan yıldızı olma özelliğine de sahip olmaktadır. Ünlü haberleri arasında da sergilediği performans ile oldukça dile getirilen bir oyuncu olarak bilinmektedir.